Kravle:

Svatá přikravení:

kráva má vždycky pravdu

pokud kráva pravdu nemá, tak platí předchozí pravidlo

krávu nevyplkáš

vola vyplkáš

kráva krávě pomáhá

kráva krávě nepřebere holku

krávu nezabiješ

vola přizabiješ

kráva má pekáč na pohon

bejk má ohon na pohon

kráva konzumuje trávu (v jakémkoli skupenství)

Hierarchie:

Svatá kráva (hloupí lidé si myslí, že je to bůh)

Velekráva (Tomie)

Hlavní kráva (Štefo)

Kraví šaman (Meloun)

Kraví bojovník (Mečoun)

Kráva

Veletele

Tele

Člověk

Vůl

Velevůl (p. Obluk, M. Žáková)

Maxivůl (Prskal)

Hlavní Maxivůl (Mc'Donald)

Definice velevolů:

Každý z Vás už zcela jistě někdy v životě potkal vola. I když se vůl občas maskuje a řekli byste, že je to normální člověk, nikdy jeho maskování nepřetrvá dlouho. Vydrží přibližně do té chvíle než-li promluví! Po té bývá reakce naprosto stejná. Jen si uvědomíte jak polohlasně říkáte: „To je ale vůl!“ (Samozřejmě neexistují jen volové. Ženský ekvivalent je volice.)

Velevůl je vlastně vyšší stádium vola. Velevůl dělá už opravdu nesnesitelné voloviny (nechodí s námi chlastat, všechny jen prudí a pomlouvá, neumí mluvit čistou pravdu a myslí si, že ho všichni milují, přitom je tomu právě naopak). Typickým příkladem je z mužů Pan Obluk toho času studující Lesnickou Školu v Písku. Je to neuvěřitelnej vlezdoprdelka a fakt hustej šplhoun. Ženám naopak vévodí Martina Žáková ze Zvíkovského Podhradí. Vykazuje naprosto všechny znaky velevolství (prudí, pomlouvá za zády, byla by schopná udělat všechno, jen aby jí to pomohlo).

Dalším a konečným stádiem je Maxivůl! Abych řekl pravdu, maxivolství je vyjímečné. Maxivola jen tak nepotkáte - i když jeden by se přece našel... :) Takovej brejlatej "sympaťák" co mu říkáme Prskal - ještě dneska panic, nezmůže se na nic a radši bych mu doporučil, aby nevyhledával naši společnost - jeho Maxivolství nebylo zatím nikým překonáno. Je to ztělesnění vrcholu debility! Myslím, že tohoto poznáte na první pohled...

Temná síla:

Každý z Vás si pod temnou silou představí něco jiného. Někdo si představí učitelku na chemii, jiný zase svého spolubydlícího z intru. Pro krávy je největší temnou silou Satanova nemoc a Mc'Donald.

Satanova nemoc (jinak řečeno BSE) byla na krávy seslána v důsledku rychlého vzrůstu kraví populace. Satan (Hlavní Maxivůl) měl strach, že ho krávy roznesou na kopytech, a tak se tomu snaží zabránit. Potěšující zprávou je, že šílených krav nadále ubývá.

MC'Donald je ztělesněním kravího ďábla na zemi. Pokud Kráva konzumuje hamburgery musí věřit tomu, že byly umleté z volů, velelevolů, atd. a nikoliv z krav.